Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok


Projektowanie ogrodów i terenów zieleni
O nowoczesne projekty ogrodów i zieleni dbają doświadczeni architekci krajobrazu. Zdobywający swoje praktyczne doświadczenie w trakcie realizacji zleceń dla firm developerskich oraz wymagających inwestorów prywatnych, dopasowując każdy projekt do indywidualnych zwykle wyjątkowych oczekiwań.

Wizualizacje projektów

Profesjonalne i kompleksowe wizualizowanie projektów w  nowoczesnych i sprawdzonych programach komputerowych.

Realizacje projektów własnych oraz zleconych 

Dostarczenie materiałów i roślin najwyzszej jakości od sprawdzonych polskich ogrodników zrzeszonych w Związku Szkółkarzy Polskich, przygotowanie terenu pod realizację projektu, projektowanie i realizacja systemów nawadniania , budowa, opieka nad ogrodami.

Praca dla Wspólnot Mieszkaniowych

Rzetelne wykonywanie obowiązków ogrodniczych zgodnie z kalendarzem prac i zasadami sztuki ogrodniczej, uzupełnianie wybraków roślinności, nawożenia, opryski cięcie i formowanie, całoroczna opieka serwisu ogrodniczego,

serwis sprzatający codziennie dba o czystość i porządek wewnątrz i na zewnątrz nieruchomości, profesjonalny sprzęt sprawia że wykonanie usługi jest szybkie i skuteczne a efekt zadowala najbardziej wymagajacych klientów

Wypożyczalnia sprzetu

 Nasza firma dysponuje profesjonalnym sprzętem ogrodniczym oraz sprzątającym, który postanowiliśmy udostepnić dla naszych klientów jednorazowych lub potrzebujących wybranej usługi z szerokiej gamy usług ogrodniczych, sprzęt dostepny do wypożyczenia wraz z operatorem.

 

Zapraszamy do galerii, gdzie możecie Państwo zobaczyć naszych pracowników oraz maszyny podczas pracy